ZADZWOŃ DO NAS PON-PT: 8-17
504 977 988 504 977 866

Blog

Zdrowe odżywianie - dobry nawyk czy zła konieczność?

Od wielu lat zarówno w środkach masowego przekazu jak i rozmawiając ze znajomymi bądź rodziną można usłyszeć wiele pozytywnych komentarzy na temat zdrowego odżywiania. Jedzenie zdrowych produktów zgodnie z piramidą żywienia w połączeniu ze sportem przedłuża życie i wspiera funkcjonowanie organizmu. Jednak zdrowe jedzenie nie dla każdego i nie zawsze jest smaczne, przez co niektóre osoby mogą rezygnować z dalszego procesu zdrowego żywienia już na początku. Warto zatem wiedzieć czym jest zdrowe odżywianie i jakie wiążą się z tym obowiązki.

Jak wybrać dobrą dietę dla siebie?

Zdrowie człowieka w największym stopniu zależy od tego, co on je. Odpowiednio dobrane pożywienie zapewniające optymalną ilość witamin, mikroelementów i składników odżywczych zapewnia dobre samopoczucie i znakomitą odporność organizmu. Jeśli dodać do tego właściwą dla wieku i stylu życia aktywność fizyczną otrzymamy receptę na długie i zdrowe życie.

Bezpieczeństwo produkcji i pakowania podczas pandemii COVID-19

Dieta pudełkowa to niewątpliwie jedno z nowszych, lepszych, zdrowszych i bezpieczniejszych rozwiązań w dzisiejszych czasach. Wraz z programem odmrażania gospodarki nasza firma również wznawia swoją działalność. Niemniej jednak w trosce o naszych klientów przygotowaliśmy wdrożyliśmy w proces przygotowywania posiłków wiele udogodnień, które sprawiają, że teraz nasze dostawy są jeszcze bardziej bezpieczne. Dbamy bowiem w szczególności o zdrowie naszych klientów, gdyż jest to dla nas największy priorytet.